طراحی سایت | هاست و دامنه
پاک کردن تاریخچه جستجوی گوگل از همه دستگاه‌ها
می 7, 2015
۱۰ بازی برتر Kickstarter
می 7, 2015
نمایش همه

آیا برای پایان Windows Server 2003 آماده‌اید؟

مایکروسافت قرار است تا ۶ ماه آینده پشتیبانی خود را از OS محبوب خود قطع کند. پس باید به فکر جایگزین باشید.

مایکروسافت در نظر داشت تا به نوعی توجه کاربران را نسبت به پایان پشتیانی این شرکت در مورد ویندوز XP جلب کند و با این حال هنوز عده‌ای این موضوع را باور نکردند. مایکروسافت چندین بار زمان پایان ویندوز XP را جا به جا کرد و بسیاری تصور می‌کردند این شرکت هیچ وقت این کار را نخواهد کرد. و زمانی که در آوریل گذشته مایکروسافت به حرف خود عمل کرد بسیاری در مورد این کار شکایت کردند.

و حالا قرار است تاریخ دوباره تکرار شود و یک سیستم عامل دیگر از مایکروسافت به کارخود پایان دهد. از ۱۵ جولای ویندوز سرور ۲۰۰۳ پشتیانی نخواهد شد و آپدیت دیگری برای آن وجود نخواهد داشت و مشخصا باز هم بسیاری فکر می‌کنند مایکروسافت این کار را عملی نخواهد کرد.

چاک اسمیت نایب رییس توسعه تجارت در شرکت اچ‌پی می‌گوید: بسیاری از کاربران تصور می‌کنند این کار انجام نخواهد شد و یا با باز هم تاخیر بسیار خواهد داشت، اما زمانی که با آن‌ها در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم، قانع می‌‌شوند که بدون شک این اتفاق خواهد افتاد.

پس اگر هنوز از این سیستم عامل محبوب ولی قدیمی استفاده می‌کنید، وقت آن رسیده به نسخه‌های جدید مهاجرت کنید پیش از اینکه خطری برای اطلاعات ارزشمند و زیرساختی کسب و کارتان ایجاد شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 3 =