طراحی سایت | هاست و دامنه

logo_fb2e43f8e7f1717d71cb4d65d6988aa1

 

قوانین و شرایط کاری تکنوفست:

 • روال کاری وب سایت تکنوفست کاملا به صورت آنلاین می باشد.
 • تمامی پروسه ی طراحی از طریق ایمیل و تماس تلفنی انجام می شود و فقط برای پروژه های بزرگ در صورت نیاز مراجعه حضوری برقرار خواهد شد.
 • برای هر مراجعه حضوری مبلغ ۵۰٫۰۰۰ تومان دریافت خواهد شد.
 • برای شروع طراحی مشتری موظف است حدقل ۵۰  درصد مبلغ کل را واریز نماید. در غیر این صورت طراحی انجام نخواهد شد.
 • طراحی هایی که نیاز به چاپ دارند، دمویی که از طرف وب سایت تکنوفست جهت مشاهده و تایید ارسال می شود را به دقت بررسی نمائید. در غیر اینصورت مسئولیت غلط املایی و اشتباه تایپی بر عهده مشتری خواهد بود.
 • قبل از ارسال طرح برای چاپخانه هزینه چاپ باید به طور کامل واریز شود.
 • مشتریانی که از نقاط مختلف ایران سفارش چاپی دارند، پس از پروسه ی چاپ، سفارشات آن ها از طریق شرکت پست و یا تیپاکس برایشان ارسال خواهد شد.
 • در صورتی که مشتری سفارش خود را در حین طراحی کنسل کند، فقط  ۵۰ درصد از هزینه کل عودت داده خواهد شد.
 • مشتریانی که سفارش خود را در ابتدای کار کنسل کنند، مبلغ ۳۵۰۰۰ تومان بابت کنسل کردن سفارش و بازگشت هزینه از حساب مشتری کسر خواهد شد.
 • سفارشاتی که توسط مشتریان ثبت می شود، در صورت عدم پیگیری طراحی –  تاخیر بیش از یک ماه (به هر دلیلی)، کنسل تلقی می شود و مشتری باید هزینه طراحی را مجددا و یا ما به التفاوت آن را پرداخت نماید.
 • تمامی کارهایی که توسط وب سایت تکنوفست و بدون دخالت مشتری طراحی می شود در وب سایت و در بخش نمونه کارهای جهت نمایش عمومی قرار داده خواهد شد.
 • تمامی مشتریانی که از خدمات سایت و طراحی سایت استفاده می کنند هر گونه تغییری در سایت ایجاد کنند که موجب تخریب و یا حذف اطلاعات شود هزینه آن را جهت ترمیم سایت باید پرداخت نمایند.
 • فقط کارهای مورد تایید است در گالری تکنوفست آپلود خواهد شد.
 •  بر اساس شرایط زمانی امکان تغییر در قوانین وجود دارد. پس لطفا حتما قبل از سفارش قوانین را مطالعه بفرمائید.
 • در صورت نیاز با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم تماس سایت با تکنوفست در ارتباط باشید.

home_hosting_icon_1

این توافقنامه محتوی مطالب و ارجاعیات سیاستهای فعلی  تکنوفست بوده و برای هر یک از محصولات و خدمات قابل دسترس شرکت، اعمال می شود. این توافقنامه توسط ما بین تکنوفست که در این توافقنامه ‘تکنوفست’ نامیده می شود از یک طرف و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشتری خطاب می شود) که در این توافقنامه ‘مشتری’ نامیده می شوید از طرف دیگر، تنظیم شده و از لحظه تائید که بعنوان امضای الکترونیکی شما تلقی می گردد معتبر و قابل اجراست.

 

 

 

home_hosting_icon_2

تغییرات تعرفه

>> در صورتی که تعرفه یک سرویس در هنگام استفاده آن سرویس تغییر نماید، خریدار در صورتی که تمایل به ارتقاء سرویس فعلی داشته باشد، باید قیمت های جدید را رعایت نماید. بنابراین خدماتی که با تعرفه قبلی خریداری شده اند تنها تا پایان همان دوره ارائه می گردند.

> درصورت تمایل مشتری به ارتقاء سرویس میزبانی، این ارتقاء از یک سرویس به سرویس بالاتر از همان نوع صورت می گیرد.

> روش محاسبه هزینه در چنین شرایطی به این صورت است:

– میزان استفاده کاربر از سرویس فعلی بصورت ماه شمار محاسبه شده و باقی مانده مبلغ به او برگردانده می شود و سپس هزینه سرویس جدید با توجه به تعرفه موجود محاسبه می شود.

– سرویس های خریداری شده توسط مشتری تنزل داده نخواهد شد و تنها در هنگام تمدید سرویس این امکان وجود دارد که فضای فعلی حذف و فضای جدید تهیه شود که در این صورت کلیه اطلاعات باید بار دیگر بارگذاری شوند.

– تغییرات صورت گرفته در تعرفه از طریق وب سایت شرکت منتشر شده و مشتری می بایست از این تعرفه ها در هنگام خرید تبعیت نماید. مگر در شرایطی که پیش فاکتوری وجود داشته باشد که پیش از این تغییرات صادر شده باشد. شرایط علاوه بر تمامی نقل و انتقالات مالی انجام شده توسط مشتری، مشتری با شرایط این توافقنامه در مورد نقل و انتقالات مالی که توسط هر کسی که بعنوان جانشین مشتری یا هر کسی که از اشتراک ایجاد شده توسط مشتری در تکنوفست استفاده می کند انجام می شود نیز موافقت می کند، حتی درصورتی که نقل و انتقال به جانشینی از مشتری انجام نشده باشد. هزینه و پرداخت کلیه هزینه ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می شوند و غیر قابل بازگشت می باشند مگر اینکه به نوعی صریحا ذکر شده باشد، حتی اگر خدمات مشتری قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد. تکنوفست صریحا این حق را برای خود محفوظ می دارد که قیمت گذاری را بوسیله پست الکترونیک و یا بر روی وب سایت رسمی خود اطلاع دهد.

پرداخت توسط مشتری با ارائه کارتهای اعتباری تعیین شده، واریز به حساب بانکی، چک های حقیقی و حقوقی و روشهای دیگری که رسماً اعلام شده است با استفاده از سیستم پیش پرداخت تکنوفست قابل انجام است.

مشتری می تواند از طریق روشهای پرداخت تعیین شده، حساب پیش پرداخت خود را شارژ نماید. چنانچه قرارداد، پرداخت ماهانه داشته باشد تاریخ پرداخت صورتحساب ماهانه مشتری براساس نرخ خرید تعیین می شود مگر اینکه تاریخ خرید بعد از بیست و نهم ماه باشد.در این صورت تاریخ پرداخت صورتحساب بیست و نهم هرماه خواهد بود.

چنانچه قرارداد پرداخت سالانه و یا طولانی تر داشته باشد و گزینه تمدید اتوماتیک را انتخاب کرده باشد، تکنوفست به طور اتوماتیک سرویس مورد نظر را تمدید خواهد کرد و مبلغ آن را از موجودی پیش پرداخت حساب مشتری بر اساس نرخ های جاری تکنوفست دریافت خواهد کرد.

چنانچه به هر دلیل تکنوفست موفق به دریافت بدهی مشتری، از طریق روشهای پرداخت تعیین شده بابت خدمات و محصولات نشود، مشتری موافقت می نماید که تکنوفست مشتری را برای تسویه بدهی تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

چنانچه پرداختهای مشتری توسط کارت اعتباری انجام گیرد و اگر به هر دلیل تکنوفست نتواند کل مبلغ بدهی مشتری بابت محصولات و خدمات را از کارت اعتباری وی دریافت نماید مشتری موافقت می نماید که تکنوفست مشتری را برای تسویه بدهی تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

بمنظور تسویه بدهی، تکنوفست خود را مجاز می داند تا بلافاصله سرویس مشتری را که بوسیله مشتری یا از طریق وی تهیه و یا تمدید شده اند بدون هیچگونه اطلاع قبلی لغو و یا مسدود نماید.

صورت حساب هزینه ها از طریق روش پرداخت انتخابی مشتری دریافت می شود. مشتری می تواند هر زمان که مایل باشد روش پرداخت خود را با ورود به قسمت ‘افزایش اعتبار’ خود تعیین نماید.

مشتری توافق می کند که در مورد تمدید خدمات دریافتی خود به طور کامل مسئول بوده و چنانچه تکنوفست موفق به دریافت هزینه سرویس مشتری از طریق روش پرداخت انتخابی وی نشود، تکنوفست هیچ مسئولیتی در قبال مشتری و یا شخص ثالث نخواهد داشت.

home_hosting_icon_3

توافقنامه و تغییرات

مشتری متعهد می شود که با تغییراتی که ممکن است تکنوفست هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می شود رعایت نماید.

چنانچه خدمات و یا محصولات تکنوفست را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود.

چنانچه مشتری در استفاده از محصولات و خدمات تکنوفست انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی تکنوفست مسترد نمی گردد.

مشتری می پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات تکنوفست مسئول خواهد بود که این موضوع را به تکنوفست اطلاع دهد.

بدیهی است اطلاع رسانی مشتری نباید زودتر از ۱۵ روز پیش از تاریخ پرداخت و دیرتر از ۳ روز پیش از تاریخ پرداخت صورت گیرد.

عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع مشتری موافقت می نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد.

چنانچه تکنوفست به علت استفاده غیرقانونی مشتری از خدمات و محصولات و یا به دلیل ارسال هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشتری را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشتری نخواهد بود.

تکنوفست حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید تکنوفست در هر زمان برای خود محفوظ می دارد.

چنانچه خدمات یا محصولاتی توسط مشتری تهیه شده باشد تکنوفست اجباری برای نظارت بر استفاده مشتری از خدمات و محصولات را ندارد.

تکنوفست این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.

تکنوفست مجاز است دسترسی مشتری به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.

چنانچه استفاده مشتری از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه تکنوفست، شرکتهای وابسته و یا شرکاء گردد، تکنوفست مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشتری خود خاتمه دهد.

تکنوفست همه حسابها را برای استفاده بیش از حد فضا و یا پهنای باند، مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، بمنظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشتری اقدام می نماید.

چنانچه استفاده مشتری از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد تکنوفست مجاز به لغو سرویس مشتری خواهد بود.

اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی که جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده اند، اعمالی که مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می باشند، اعمالی که جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل و نه محدود به جنایت، استفاده غیراخلاقی از تصاویر کودکان و … طراحی شده اند.

اعمالی که حریم شخص ثالث و یا یک نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می دهند.

فعالیتهایی که جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبکه دیگران به طور غیرمجاز (هک کردن)، انتشار ویروسهای اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده اند و یا فعالیتهایی که به هرصورت منجر به آزار کودکان گردد.

بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی گردد.

عدم استفاده غیرقانونی تکنوفست همه حسابها را برای استفاده بیش از حد فضا و یا پهنای باند، مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، بمنظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشتری اقدام می نماید.

همچنین در صورتیکه به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده ناگاهانه و یا به عمد از اسکریپتها PHP , Perl , CGI که موجب تخریب و یا استفاده بیش از حد از منابع سرور شود،موجب قطع دسترسی کاربر بدون اطلاع قبلی خواهد شد. اطلاعات صحیح مشتری موافقت می نماید که با به روز نمودن اطلاعات خود (درصورت لزوم) هنگام استفاده از خدمات و محصولات تکنوفست اطلاعات صحیح در اختیار تکنوفست قرار دهد و تکنوفست برای برقراری هرگونه ارتباط با مشتری از اطلاعات ارائه شده توسط مشتری استفاده نماید.

چنانچه اطلاعاتی که ارائه می دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا تکنوفست شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد تکنوفست به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشتری را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسویه خسارت تکنوفست به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (ها) و یا نامه های ناخواسته (Bulk Mail) آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این، مشتری متعهد به پرداخت کل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به تکنوفست می باشد.

مشتری تائید می کند که مفاد سیاستنامه عدم ارسال هرزنامه تکنوفست را مطالعه و درک نموده و رعایت کردن آنها را پذیرفته است.

این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

home_seo_offer_icon1

تغییرات فنی

> شرکت تکنوفست به منظور ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده، این حق را دارد که اقدام به اعمال تغییرات در سرویس های موجود نماید.

در صورتی که در این مواقع سرویس مشتری تحت تاثیر قرار بگیرد، شرکت وظیفه دارد این موضوع را توسط وب سایت یا از طریق ارسال به آدرس ایمیل مشتری طی یک ماه تا یک روز قبل از آن به اطلاع او برساند.

مشتری نیز باید شرایط بوجود آمده را درک نموده و خود را با این تغییرات سازگار نماید.

> هرگاه به دلیل اضطرارهای بوجود آمده شرکت امکان اطلاع رسانی نداشته باشد، در چنین شرایطی تکنوفست هیچ مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

همچنین مشتری به شرکت این وکالت را می دهد که شرکت به منظور ارتقاء کیفیت سرویس ها می تواند بر روی خدمات و محصولات فعالیت های فنی (سخت افزاری و نرم افزاری) انجام دهد.

home_event_icon_2

پرداخت غرامت مشتری

توافق می کند که از تکنوفست، پیمانکاران، نمایندگان، کارمندان، مدیران، سهامداران و وابستگان آن در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب و یا هزینه شامل حق الوکاله که ناشی از ادعا، عملکرد و یا تقاضای شخص ثالث در ارتباط با مشتری (شامل نمایندگان مشتری و یا هر فرد دیگر که از اشتراک، محصولات یا خدمات مشتری با و یا بدون اجازه مشتری، استفاده از خدمات و محصولات که مشتری از تکنوفست خریداری نموده است) و یا نقض مفاد توافقنامه های موجود در این توافقنامه باشد، محافظت کرده و غرامات اجتماعی را پرداخت نماید.

علاوه بر این مشتری موافقت می نماید که از تکنوفست در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب یا هزینه شامل حق الوکاله که ناشی از نقض ضمانتها ذکر شد و در این توافقنامه به هرگونه عملکرد خلاف از جانب مشتری، هر ادعایی مبنی بر اشتراک شما به کپی رایت ، علامت تجاری، حق مالکیت معنوی شخص دیگر باشد محافظت کرده و غرامات احتمالی را بپردازد.

این غرامات علاوه بر غرامتهایی است که مشتری از طرف خود پرداخت می نماید.

چنانچه شکایتی علیه تکنوفست در حال اجرا یا ارسال باشد تکنوفست باید در این مورد مطلع گردد.

قصور از جانب مشتری در مورد ارسال این تعهدنامه به منزله نقض موارد این توافقنامه خواهد بود.

تکنوفست مجاز خواهد بود در مقابل چنین ادعاهایی به روش جدید خود از خود دفاع نماید.

مشتری متعهد می شود که در صورت بروز چنین ادعاهایی بلافاصله تکنوفست را جهت کنترل امور در جریان قرار داده و در تمام مراحل به طور کامل با تکنوفست همکاری نماید و همچنین توافق می نماید چنانچه تکنوفست متوجه اقامه مشکلات نهاد دولتی، اداری یا قضایی در رابطه با اشتراک مشتری در تکنوفست گردد، علاوه بر تغییر کنترل اشتراک مشتری هرگونه اقدام دیگری را که جهت رعایت قوانین دولتی، اداری یا قضایی لازم بداند تا زمان خاتمه اجرا انجام دهد.

home_event_icon_6

رفع مسئولیت (Disclaimer)

تکنوفست تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی (از قبیل از دست رفتن اطلاعات و …) مسئولیتی ندارد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)، نقض توافقنامه و رویه های جانبی آن بوده و یا عدم توانایی مشتری در استفاده از محصولات و یا خدمات تکنوفست و یا به هر علتی سبب از دست رفتن اطلاعات و فایلها باشد، هرچند تکنوفست احتمال چنین خسارتی را گوشزد نموده است.

در برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممکن است از حالات فوق مستثنی گردد که در چنین شرایطی مسئولیت تکنوفست محدود به قانون می گردد.

مشتری موافقت می کند که در هیچ شرایطی حداکثر مسئولیت تقبل شده توسط تکنوفست در برابر خسارات احتمالی، بیش از کل مقدار پرداختی به ازای خدمات و محصولات مشخص خریداری شده نگردد. قوانین حاکم، محل دادرسی، عدم اجازه شکایت مشتری موافقت می نماید که محل دادرسی پرونده های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط تکنوفست در دادگاه تهران و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه ای واقع در تهران باشد. مشتری مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه روشن شده اند شکایتی به دادگاه ارائه دهد.

عودت وجه در هر معامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل ۷ روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمیل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف کننده، هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. امنیت حساب مشتری متعهد می گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید.

مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشتری انجام گیرد به عهده خود مشتری است.

چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به تکنوفست اطلاع داده شود.

بدیهی است تکنوفست هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشتری با و یا بدون اطلاع مشتری انجام شده نمپذیرد.

مشتری همچنین موافقت می نماید که مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به تکنوفست یا دیگر مشتریان که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور مشتری بوده به عهده مشتری می باشد. مشتری می بایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید.

بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشتری انجام می گیرد، چه بوسیله خود مشتری و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشتری می باشد.

تکنوفست از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب مشتری با و یا بدون اجازه مشتری خودداری می کند.

نسخه پشتیبان (Backup) پشتیبان گیری از فایلها و بانکهای اطلاعاتی به صورت دوره‌ای توسط تکنوفست انجام می گیرد.

بدیهی است با توجه به امکانات موجود برای پشتیبان گیری توسط خود کاربران، ایشان موظفند خود نیز به طور جداگانه نسبت به تهیه نسخه پشتیبان برای سایت و بانک اطلاعاتی اقدام نمایند.

با توجه به اینکه محتوای ایمیل ها دائماً در حال تغییر می باشند امکان تهیه نسخه پشتیبان از ایمیلها وجود ندارد. کاربران برای تهیه نسخه پشتیبان می توانند محتوای ایمیل های خود را با برنامه های Pop3 مانند Outlook دانلود نمایند.

home_seo_offer_icon4

وضعیت اضطراری

تکنوفست همه تلاش خود را برای پایدار نگهداشتن خدمات و محصولات انجام می دهد، با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل تکنوفست هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس دهی تکنوفست گردند.

مشتری موافقت می نماید تکنوفست را برای نتایج این وقفه ها مسئول نداند.

ابلاغ های قانونی کلیه ابلاغها و اعلانات تکنوفست (بجز موارد نقض توافقنامه) در وبسایت اعلام خواهند شد.

اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الکترونیک و یا آدرس پستی مشتری ارسال می شوند.

در هرصورت تاریخ دریافت ابلاغ ۵ روز پس از ارسال آن در نظر گرفته می شود.

اعلانات و ابلاغهای مشتری به تکنوفست میبایست به پست الکترونیک موجود در سایت تکنوفست و یا از طریق پست سفارشی به آدرس دفتر واقع در ت۳ران، بلوار فردوس غرب، ورزی جنوبی، پلاک ۲۸، واحد ۳۳ ارسال گردد.

home_seo_offer_icon2

دامنه

>> نام Domain (ها) پس از ثبت تغییر نخواهد کرد، برای تغییر آنها می بایست نام جدیدی ثبت گردد، وجه دریافت شده پس از ثبت مسترد نخواهد شد.

>از آنجا که تمدید دامنه های منقضی شده به مدت محدودی و با پرداخت جریمه به مرکز ثبت آن (Registry) امکان پذیر می باشد، توصیه می شود قبل از تاریخ انقضا، اقدام به تمدید آنها نمائید.

بدیهی است مبلغ جریمه توسط مرکز ثبت (Registry) تعیین می گردد.

 

home_hosting_icon_4

سرویس میزبانی

> زمان انتظار برای مشاهده و استفاده از هر سایت جدید در تمام اینترنت (در صورت دارا بودن سرویس میزبانی)، ۲۴ ساعت پس از ثبت Domain جدید و یا تغییر Name Server دامنه قبلاً ثبت شده، می‌باشد.

> سرویس میزبانی وب ، حداکثر تا یک هفته اول پس از خرید قابل انتقال به Domain دیگر بوده، یا وجه آن با کسر ۲۰% کارمزد عودت داده می شود.

> تاریخ پایان ثبت Domain میزبانی وب، توسط پست الکترونیک اعلام خواهد شد، برای تمدید حداقل ۱۰ روز قبل از آن به صورت آنلاین از طریق کنترل پنل کاربری و یا از طریق تیکت و یا ارسال ایمیل به به info@technofast.irاقدام فرمائید.

بدیهی است پس از تاریخ پایان،شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال دامنه و یا بازگرداندن فایلها ،تنظیمات و ایمیل ها نمی پذیرد.

> بارگذاری (Upload) فایلها به عهده متقاضی می باشد.

> شرکت در مقابل عدم اتصال به پورتها و یا عدم کارکرد صحیح پروتکلهایی مانند HTTP ، FTP و …، بصورت سهوی یا عمدی که از جانب سرویس دهنده اینترنت کاربر صورت گرفته است، هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت، بدیهی است به دلیل اتصال تأمین‌کنندگان اینترنتی دارای مجوز به شبکه دیتا، در صورت بروز اختلال توسط شرکت دیتای مخابرات ایران، عدم اتصال و کارکرد صحیح در تمامی تأمین‌کنندگان متصل به شبکه دیتا واحد خواهد بود.

>> استفاده غیر مجاز از سرویسها مانند سعی در نفوذ «Hack» به سرویسهای دیگر و یا استفاده خارج از موازین جاری کشور، موجب مسدود شدن سرویس مذکور خواهد شد و مسئولیت آن به عهده مالک سرویس خواهد بود.

>> میزان مصرف شده منابع سرویسهای میزبانی (از قبیل فضا، پهنای باند و …) توسط نرم افزار مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت مشاهده استفاده بیش از میزان تعیین شده، به منظور دریافت هزینه مازاد و یا قطع سرویس مشتری اقدام می شود.

> بعد از تاریخ انقضاء سرویسها، شرکت هیچ گونه ضمانتی در برگرداندن فایلها، تنظیمات و ایمیل ها به حالت قبل نخواهد داشت.

> هر گونه اطلاعات و مشخصات مشتریان نزد تکنوفست محرمانه تلقی می گردد و افشای هر یک از آنها تنها بر اساس ارائه درخواست مکتوب قضائی امکان پذیر می باشد.

> با توجه به اینکه منابع سرورها برای سایتهای مختلف به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار می گیرد، چنانچه این منابع (از قبیل CPU، RAM و …) به دلیل اختلال برنامه وب سایت مشغول شوند، سرویس مذکور بدون اطلاع قبلی قطع و در صورت تکرار مشمول جریمه خواهد شد.

بدیهی است وجه دریافتی بابت سرویس مذکور مسترد نخواهد شد.

ضامن تعهدات مشتری یا هر شخص دیگر که به نمایندگی از مشتری این توافقنامه را با عمل تائید، به صورت الکترونیکی امضا می نماید، بدین وسیله اعلام می کند و متعهد می شود که دارای حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه را دارا می باشد و هیچ یک از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد.

همچنین متعهد می شود که ۱۸ سال یا بیشتر سن دارد و یا وکیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد کرد و تضمین می نماید که تمام کارهایی را که انجام می دهد با علم بر اینکه بر منافع قانونی دیگران آسیب نمیزند و با منافع آنها در تضاد نیست انجام می دهد.

مالکیت معنوی کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی تکنوفست متعلق به تکنوفست است.

مشتری موافقت می کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود که هیچ گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و محصولات نخواهد کرد.

مشتری درک و موافقت می کند که کلیه محتویات و موارد موجود در این موافقتنامه، سایر رویه ها و وب سایت تکنوفست مانند سایر حقوق و قوانین مالکیت تحت حفاظت قوانین مختلف حق نشر، حق امتیاز و علامت تجاری در جمهوری اسلامی ایران می باشد و تکنوفست صادر کننده امتیاز آن صریحاً تمامی حقوق مربوط به چنین مواردی را برای خود محفوظ می دارد، همچنین مشتری درک و موافقت نموده است که از هرگونه استفاده از بندهای شرح داده شده در بالا به هر نحو بدون داشتن اجازه صریح کتبی از تکنوفست یا صادرکننده امتیاز آن منع شده است.

هیچ گونه امتیاز یا حقی تحت هرگونه حق نشر، امتیاز، علامت تجاری، علامت خدماتی یا حق مالکیت یا پروانه دیگر بوسیله این توافق نامه به مشتری واگذار نشده است. عدم وجود ضمانت تکنوفست هرگونه ضمانت صریح یا ضمنی در فروش و غیره را نقض می کند. محصولات و خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه می شوند. تکنوفست هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشتری را برآورده می کنند ، سرویسها قطع نمی شوند، بدون خطا هستند و با معایب برطرف خواهند شد ارائه نمی دهد. تکنوفست هیچگونه ضمانتی در مورد صحت و دقت عملکرد محصولات و خدمات و نتایج استفاده از آنها ارائه نمی دهد.

۶۶۱۲۷
logo-samandehi

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

قوانین و شرایط کاری تکنوفست:
  مشتریان محترم؛ لطفا قبل از ثبت سفارش حتما از جزئیات سفارش اطلاع کسب کنید و سپس اقدام به واریز وجه نمائید و ثبت سفارش نمائید! در صورت نیاز با شماره های داخل سایت تماس برقرار نمائید.