طراحی سایت | هاست و دامنه

درخواست طراحی سایت

مدیریت تکنوفست عضو سایت asked 3 سال ago

سلام یک قالب باشه مخلوطی از قالب های وب سایت زومیت ووب سایت کلیک و هر ایده ایی که خودتون از نظر ظاهر ی به نظرتون خوب میاد ، یک بخشی داخل خود صفحه اصلی باشه برای معرفی اپلیکیشن و بررسی اپلیکیشن و یک امکانی که تو بخش نظرات داشته باشه بشه لایک کردن اون نظر را و بدون اینکه توسایت ثبت نام کنن بتونن نظر بدن و بخش درباره ما هم یک امکانی داشته باشه مثل وب اسیت زومیت یا گرین وب که تیم رو معرفیکنیم .

1 Answers
Best Answer
مدیریت تکنوفست عضو سایت answered 2 سال ago

 

طراحی سایت تکنوفست

تکنوفست حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. طراحی سایت و حضور در فضای باز اینترنت برای هر شرکتی به یک ضرورت تبدیل شده است و هر روز بر تعداد تجارت هایی که به طراحی سایت خود بیش از طراحی دکوراسیون شرکت توجه می کنند افزود میشود. ما معتقدیم که بهترین دوستان ما مشتریانمان هستند و موفقیت تکنوفست در گرو جلب رضایت کامل شماست.

 
ولی طراحی سایت و راه اندازی آن نقطه پایان کار شما نیست و صرف داشتن یک سایت زیبا و کاربردی نمیتواند تضمینی بر موفقیت شما باشد. آژانس خلاقیت تکنوفست علاوه بر طراحی سایت شما، در زمینه های تکمیلی مانند برندینگ، بازاریابی، سئو و پشتیبانی همراه شما خواهد بود. مهمترین هدف ما بعد از طراحی سایت شما، همراهی و مشاوره جهت کسب موفقیت و بهترین نتیجه از آن می باشد.

 

طراحی سایت
همکاری با شرکت های بزرگ و تجارت های کوچک، تجربیات ریز و درشتی را در اختیار تیم فنی تکنوفست قرار داده است که بی دریغ در اختیار مشتریان این مجموعه قرار گرفته و میتواند گره گشای شما در مسیر موفقیت باشد. از شروع طراحی سایت تا زمان تحویل آن به مشتری، کلیه مسائل مرتبط با تجارت شما را بررسی کرده و نیازهای شما را بخوبی میشناسیم.

تکنوفست طراحی سایت نمیکند! بلکه یک برنامه موفقیت برای شما طرح ریزی میکند و برای انجام صحیح آن در کنار شما خواهد بود.

 
نمونه کارهای طراحی سایت